4. 11. 2020, 17:03

Proč studovat v Brně na Ekonomicko-správní fakultě Masarykovy univerzity?

Fakulta je skvělým startem pro kariéru a jako málokterá škola v Česku nabízí možnost studovat ekonomii v kombinaci s obory z dalších fakult Masarykovy univerzity. Podívejte se na naši nabídku studijních programů a také na možnosti, které Vašim aktivním studentům umožní získání přijetí na naši fakultu bez přijímacích zkoušek.

Stáhněte si informační brožuru pro ak. rok 2021/2022

Oživte online výuku s našimi ambasadory

Pokud Vám to umožňují technické podmínky, pozvěte naše ambasadory do výuky.

Naši studentští ambasadoři rádi představí studentům 3. a 4. ročníků středních škol studium a život na ECON MUNI z vlastní perspektivy a zodpoví jakékoliv dotazy. Vlastní zkušenost podobně starých studentů je ke sdílení ta nejlepší!

V případě zájmu nám napište na email stredoskolaci@econ.muni.cz

Spolupráce se středními školami

V rámci spolupráce nabízíme studentům i pedagogům středních škol řadu možností pro hravé seznámení s ekonomickými tématy, s odborníky i vysokoškolskými studenty.

Můžete si vybrat ze spousty aktivit na našem novém webu.

Pozvánka na online Open Day ECON MUNI

Srdečně zveme studenty středních škol v sobotu 7. listopadu na náš den otevřených dveří, který letos připravujeme v online formě!

Studenti středních škol se mohou setkat online se studenty a doktorandy z jednotlivých kateder ECON MUNI, kteří rádi zodpoví všechny dotazy. Online budou i zástupkyně studijního oddělení, které studentům vysvětlí, jak se k nám dostat i třeba bez přijímaček, a nabídku cest za hranice naší země pak představí zahraniční oddělení.

Navíc jsme připravili také krátkou přednášku a prohlídku celé fakulty!

Rezervace místa

Pozvánka na online Noc vědců 2020

Letošní Noc vědců na Masarykově univerzitě bude úplně jiná, než jste byli doposud zvyklí. Program na téma Člověk a robot je kompletně připraven online.

Všech deset fakult a čtyři pracoviště Vás pozvou do svých prostor formou interaktivní 3D prohlídky. Podíváte se do laboratoří, soudní síně, ale i do nového simulačního sálu. Těšit se můžete i na tvoření pro nejmenší a robotickou soutěž. Průvodcem Nocí vědců na MUNI se stane robot Karel. Prošel všechny fakulty a pracoviště a hledal vše, co je spojené s robotikou.

Těšíme se na Vás od 15. listopadu!

Více o Noci vědců

Přečtěte si:

Nový děkan ECON MUNI: Chci fakultu posunout na evropskou úroveň  Externí odkaz

Připravujeme profesní bakalářské kombinované studijní programy  Externí odkaz

Chcete být dobrovolníkem? Stáhněte si aplikaci MUNI pomáhá  Externí odkaz