Odesláno 4. 6. 2019, 9:12

Semestr je v nedohlednu a životní šance na dosah!

Léto je příležitostí pro každého – poznat nové země, získat zkušenosti i si ověřit, čím chcete doopravdy být.

Ať už svůj jedinečný směr poznáte díky stážím, nebo meditaci na Bali, jsme tu pro vás. Pro nalezení vašeho kariérního směřování, ideální pozice či zaměstnavatele, ale i pro zlepšení životopisů a spoustu dalšího.

Tak to dejme dohromady. Budou z nás skvělí parťáci, a to nejen v létě.

Potřebujete radu? Jsme tu pro vás i přes léto

Nevím si rady... 🤷

Kde a jak začít rozvíjet svou kariéru? Jaká pozice by vás mohla bavit? Jak uspět u pohovoru?

Stavte se na kariérní konzultaci! Ujasníte si, kam směřujete, čeho chcete ve svém profesním životě dosáhnout a jak uspět.

Konzultace trvá 20 – 30 minut.

 

Lepší životopis! 📄

Lámete si hlavu se CV? Nebo motivačním dopisem? Stavte se za námi na tzv. Open Day! Pomůžeme vám i s  prezentací v portálu JobCheckIN.

Nemusíte se registrovat, stačí dorazit.

A KAM? Na Kariérní centrum MU na Komenského nám. 2.

👍 NOVÁ SLUŽBA: CV Clinic

Zaujala vás konkrétní pracovní nabídka? Pak využijte službu CV Clinic a mějte podklady pro výběrové řízení šité na míru.

V rámci 40minutové konzultace s vámi detailně projdeme inzerát, na který se hlásíte. Dáme vám tipy, jak nejlépe zpracovat svůj životopis a motivační dopis, aby byly co nejrelevatnější pro danou pozici

MUNI 100 a 💯 důvodů, proč dorazit

Už 15. června máte šanci prožít spolu s námi velké finále oslav 100 let od založení Masarykovy univerzity na Festivalu MUNI 100. Na festivalu, který je otevřený všem – studentům, absolventům i široké veřejnosti.

Můžete se těšit třeba na vystoupení Vojtěcha Dyka & B-Side Band s bandleaderem Josefem Buchtou. Celý festival vyvrcholí ohňostrojem Ignis Brunensis věnovaným brněnským univerzitám.

✔️ Přijďte se pobavit na společný stánek Kariérního centra a Centra pro transfer technologií MU. Společně zkusíme načrtnout, jaké budou profese budoucnosti, které dnes ještě ani neexistují. Zároveň zjistíte, čím byste za 100 let byli vy!

P. S. Do 5. 6. získáte lístky za výhodnou cenu 100 Kč. Stačí kliknout tady!

🎓Yale, Oxford a MUNI – co je spojuje?

Zajímá vás, zda se o vás alma mater stará jako některé jiné špičkové univerzity? To víte, že ano! Dokonce vám nabízí obdobné služby jako třeba Yale nebo Oxford.

Pokud nevěříte, přečtěte si reportáž z mezinárodního setkání kariérních center MUST Week. To pořádalo pro téměř 40 účastníků právě Kariérní centrum MU.

Kde můžete nastartovat svou kariéru už teď?

 

Co pro vás ještě máme?

Junior IT Support Engineer part-time pro Global IT Center

Nastartuj svoji kariéru v jednom z nejmodernějších IT Operations center v Brně a dostaň se k zařízením a technologiím, o kterých se ti zatím ani nezdá.

Hledáme nadšené budoucí IT specialisty do našeho 2nd level týmu Global Operations plného zkušených techniků, kteří rozšíří tvé základy ze sítí, serverů a aplikací v praxi.

Nabízíme flexibilní pracovní dobu uzpůsobenou tvému studiu, příjemné prostředí, moderní technologie a další vzdělávání.

Opportunities for fresh graduates in Brno

If you are just finishing your studies, and are thinking about the first steps in your career, FNZ might just be the right place for you. Join a team in our Brno office and become a valuable part of a global Fintech company.

FNZ is transforming financial services and we are hiring across all our departments.

Be responsible for overseeing various transactions on world leading tech platforms, ensuring and identifying areas for improvement.

We are looking for talented and highly motivated new colleagues, so if you are not afraid to speak English on a daily basis, sign up and take your chance in our selection process.

Highlighted below is just one of the positions we recruiting.

Apply to the Investment Operations position or find out more about all the open vacancies in the Brno offices.

 

Youniversity.cz

Umíš prezentovat, vyjednávat nebo pracovat se stresem? Nauč se dovednostem pro byznys – online a bezplatně.

Čeká tě 10 modulů a certifikát od KPMG.
Zjisti víc a začni s učením!

Prázdninová škola podnikání

Přemýšlíš, co s prázdninami, a nechceš celé léto strávit u počítače nebo jen proležet u vody? Chceš poznat svět podnikání a vyzkoušet si práci v týmu? Anebo už máš dokonce nápad a chceš na něm začít pracovat? Od 8. do 12. července jsme pro všechny nadšené studenty připravili Prázdninovou školu podnikání! Čeká tě 5denní intenzivní program plný práce s nápadem, zážitků a osobního rozvoje. Tak co, jdeš do toho?

Krásné letní dny nabité nejen kariérními zážitky vám přeje
tým Kariérního centra MU

Odkaz  www.kariera.muni.cz E-mail  info@kariera.muni.cz

© 2019
Masarykova univerzita

Facebook