Odesláno 18. 2. 2020, 14:20

Posuňte se zase o kus dál ve své kariéře

Nový rok, nový semestr a nové kariérní příležitosti. Všechno to do sebe skvěle zapadá.😊 Stačí si vybrat z aktuální nabídky Kariérka. Už nyní se můžete přihlašovat třeba na kurz Business, nebo neziskovka? Najděte svůj profesní směr nebo workshop: Datová integrace s CloverDX.

Co můžete na začátku jarního semestru zažít?

čt 12. 3.

Kurz: Business, nebo neziskovka? Najděte svůj profesní směr 

Co budeš dělat, až to dostuduješ? Ať už chcete zůstat v oboru, nebo zvažujete úplnou změnu, kurz vám pomůže se zorientovat v tom, co je pro vás v pracovním životě zásadní – díky tomu zjistíte, jakým směrem se ubírat. 

 

čt 26. 3.

Kurz: Zjistěte, jak vylepšit své portfolio a vyniknout 

Staňte se hvězdou přijímacích řízení. K tomu potřebujete výborné portfolio – poutavý životopis, bezchybný motivační dopis a možná i skvělý profil na síti LinkedIn. To vše můžete mít i bez hromady pracovních zkušeností. Stačí, když zjistíte, jak na to.

Workshop 10. 3. v 15:00: Datová integrace s CloverDX

Zajímá vás, jak vypadá datová integrace v praxi? Ovládáte základy SQL databází a skriptování? Přijďte si zkusit práci s reálnými daty pod vedením zkušených konzultantů i práci ve speciálním programu pro datovou analytiku.

Více informací najdete zde 👉 workshop: Datová integrace s CloverDX.

Kde mi poradí?

Kariérní konzultace

Hledáte svůj vlastní kariérní směr? Přemýšlíte, kde a jak se po dokončení studia uplatníte? Zvažujete různé pracovní příležitosti a nedokážete si vybrat?

Stavte se na kariérní konzultace! S poradcem proberete svou situaci a spolu s ním si vytvoříte osobní kariérní plán.

 

CV Clinic

Potřebujete zkonzultovat životopis či motivační dopis? Nejste si jistí s profilem na síti LinkedIn nebo v portálu JobCheckIN? Hodila by se vám rada ohledně výběrového řízení?

Využijte službu CV clinic a získejte nejen tipy, jak vylepšit svou offline i online prezentaci, ale i šanci si zkusit pohovor nanečisto.

Co můžu využít já jako absolvent?

Kariérko je otevřené i vám absolventům. Aktuálně si můžete vybírat z nabídky 3 služeb, které vám pomohou s vaším současným i budoucím uplatněním.

CV clinic | Koučování | Profesně-psychologické testování

Kde získáte první (i další) pracovní zkušenosti?

Hledáte praxi, stáž nebo úvazek? Objevte pracovní nabídky na míru studentům a absolventům VŠ díky kariérnímu portálu JobCheckIN – oficiálnímu portálu MUNI. Registrace vám zabere ani ne 5 minut.

 

Kariérko je na Instagramu!

Nově KC MU najdete i na Instagramu! Nebude to ale obyčejný Instagram – najdete na něm postupně tipy od kariérních poradců i upozornění na zajímavé rozvojové akce.

Co si pro vás připravili partneři Kariérka?

Chceš získat zkušenosti v mezinárodní společnosti a podílet se například na projektech z oblasti Aerospace?

1. V Honeywellu aktuálně nabízíme příležitost pro studenty FI nebo ESF! Hledáme hned několik zapálených studentů, kteří se stanou posilou týmů našeho největšího výzkumného a vývojového centra v Evropě. Koukni na naše nabídky a získej relevantní praxi už při škole!

Part-time:

Project Support - Intern
JAVA Software Engineer - Intern
Technical Support for SATCOM

Full-time:

C++ Software Engineer in Aerospace
Software Engineer (BendixKing Avionics)

2. Na čem můžeš v Honeywellu pracovat? Třeba na softwaru, který pomáhá letadlům přistát i v nulové viditelnosti! Více se dozvíš v našem videu!

Zajímala by vás práce ve společnosti AXA?

Podívejte se na https://kariera.axa.cz/ a vyberte si z nabídky pracovních příležitostí – ať už aspirujete na pozici specialisty, manažera nebo developera.

Zdraví je v Kentico priorita
Chřipková sezóna je tu a nemocní padají jako mouchy. Jak se proti tomu bránit? Inu vitamíny, ovocem, sportem, dostatkem odpočinku… a také výběrem firmy, která tomu všemu jde naproti. V Kentico se o zdraví poctivě staráme – však jsme si také vysloužili ocenění Zdravá kancelář. A aby nám zde bylo opravdu dobře, kanceláře jsme vyladili k obrazu svému. Do posledního detailu! Mrkněte, jak to u nás vypadá. 

Díváte se po práci?
Třeba vám padnou do oka nejen naše kanceláře, ale také inzerát na Technical Writera. Pokud máte psaní v krvi, dokážete říkat složité věci jednoduše a vaše angličtina je perfektní, začínáme vám chystat stůl a židli. Nových kolegů teď ale hledáme mnohem víc. Mrkněte na volná místa.

Wanna Love Your Job?
Aktuální dění v Kentico sledujte na našem fb profilu.

Baví tě vytvářet kód a chceš rozvíjet své dovednosti v české společnosti, která působí mezinárodně? Máš za sebou alespoň 2 roky studia a programovací jazyk Java ti není cizí? U nás v CloverDX vítáme každého nadšence, který se chce přiučit novým věcem.

Pokud máš zájem získat kvalitní praxi v oblasti datové integrace, nastup k nám na pozici Junior Java Developer. Třeba i na part-time!

Přidej se k nám do Auditu. Dáme ti příležitost auditovat banku, IT společnost, výrobní, farmaceutickou nebo energetickou firmu i start-up.

Co o práci říká naše kolegyně Jana Solarová? „Co jsem si ze školy odnesla, to už jsem násobně vylepšila. Jako auditoři máme možnost podívat se za oponu velkých podniků, chápeme jejich byznys. Tyhle zkušenosti mají obrovskou hodnotu. Z auditorů proto pak bývají skvělí finanční ředitelé nebo přední manažeři úspěšných firem.“

Dej nám o sobě vědět na http://bit.ly/EY_junior_audit_Brno nebo http://bit.ly/EY_internship_Brno.

Odkaz  www.kariera.muni.cz E-mail  info@kariera.muni.cz

© 2020
Masarykova univerzita

Facebook